Elektrická motorka POLICE s EVA koly červená

Kód: 763
Neohodnoceno
Značka: DEA
2 800 Kč
Skladem - ihned k odeslání (227 ks)
Můžeme doručit do:
23.6.2021

Dětská elektrická motorka POLICE na velikých kolech, super design, LED osvětlení kol, zvukové efekty, kvalitní gumová EVA kola pro tichou jízdu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrovská gumová EVA kola, spousta efektů a příjemná jízda. To vše nabízí fantastická policejní elektrická motorka pro děti, navíc má také velice atraktivní design a špičkové zpracování.

Motorka POLICE skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, má náhod obou zadních kol a jízdu vám zpříjemní pérováním zadní kyvné vidlice. Jízdu vpřed i vzad ovládáte přepnutím směru jízdy a sešlápnutí nožního pedálu na stupátku, při nesešlápnutém pedálu tah motorů nahrazuje brzdu. O jízdu se starají 2 6V motory.

Malé motoristy jistě nadchnou senzační vychytávky, jako jsou barevné LED efekty (osvětlením v předním a zadním světle bliká při hudbě) nebo možnost přehrát si svou oblíbenou hudbu díky playeru, který můžete propojit prostřednictvím USB, TF i MP3.

Díky vestavěnému voltmetru můžete snadno zjistit stav nabití baterie. Při jízdě doporučujeme použít ochrannou přilbu (např. na kolo), motorka nevyžaduje mimo dobíjení a mytí žádnou jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, přepínače, motory s převod, jsou pro vás vždy připraveny na skladě, a to za nákupní ceny!


CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení, odesíláme v kartonu 75 x 41 x 43 cm, váha 15 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické motorky
Barva: Červená
Délka / šířka / výška: 101 / 50 / 64 cm
Výška stupačky od země: 14 cm
Výška sedačky od země: 43 cm
Délka sedačky: 29 cm
Přední kolo: EVA, prům. 36 cm
Zadní kola: EVA, prům. 33 cm
Max. nosnost: 30 kg
Max. rychlost: 4,2 km/hod
Pohon: 2x el. motor 6V/24W
? Baterie: 6V/7Ah
? Nabíječka: z 220V na 6V/1000mA
? Doba provozu: 1 až 2 hod
? Čas nabíjení: 8 až 12 hod
Pro děti: Od 37 měsíců do 6 let
Velikost balení: 75 x 41 x 43 cm, váha 15 kg