Elektrická motorka Tricykl Dragon s osvětlenými koly červená

Kód: 2019
Neohodnoceno
Značka: DEA
2 800 Kč
Skladem - ihned k odeslání (232 ks)
Můžeme doručit do:
27.8.2019

Dětský nabíjecí tricykl Dragon, super osvětlení kol a dalších částí, digiplayer s USB, TF pro .mp3, pérování zadní nápravy a náhon na obě zadní kola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická motorka tricykl Dragon má senzační osvětlená kola a další skvělé světelné efekty, jako je osvětlená palubní deska a koncovky výfuku nebo hlavní 4 LED světlomet. Osvětlení si samozřejmě můžete libovolně zapínat či vypínat, pro osvětlení kol je potřeba celkem 9 ks mikrotužkových baterií R3AAA (nejsou součástí balení). Dítě si navíc může motorku olepit přiloženými nálepkami!

Užít si můžete také zvukové efekty a doplňky, mezi které patří zvuk startu a motoru i skvělý digiplayer s tlačítky pro klakson, hudbu i hlasitost, voltmetr vám na něm ukáže také stav bateri, využít můžete také USB i TF vstupy pro přehrání vlastních písniček v .mp3.

Nabíjecí motorka pro děti tricykl Dragon je oproti klasickým motorkám velmi stabilní. Skvělou jízdu si užijtete díky pérování zadní nápravy a náhonu na obě zadní kola, o který se starají dva 6V motory. Motorka má kola s gumovým pásem pro tichou jízdu, zvládá jízdu vpřed i vzad, což můžete přepínat na nádrži i nožním pedálem na stupačce, při nesešlápnutém pedálu tah motorů nahrazuje brzdu. Při jízdě doporučujeme využívat ochrannou přilbu.

Dragon nevyžaduje mimo dobíjení a mytí žádnou jinou údržbu, náhradní díly jako kola, baterie, nabíječky, motory s převodovkou, vypínače atd. jsou připraveny na skladě a to vždy za nákupní ceny!

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení, odesíláme v kartonu 93 x 58 x 43 cm, váha 14 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické motorky
Hmotnost: 18 kg
Barva: Červená
Délka / šířka / výška: 104 / 48 / 75 cm
Váha: 12 kg
Dálkové ovládání: Ne
Výška stupačky od země: 16 cm
Výška sedačky od země: 47 cm
Délka sedačky: 38 cm
? Průměr kol: 30 cm
Počet kol: 3
Max. nosnost: 20 kg
Max. rychlost: 5 km/h
Pohon: 2x el. motor 6V/18W
? Baterie: 6V/7Ah
? Nabíječka: z 220V na 6V/800mA
? Čas nabíjení: 8 až 10 hod
? Doba provozu: 1 až 1,5 hod
Určeno pro: děti od 3 do 6 let
Velikost balení: 93 x 58 x 43 cm, váha 14 kg