Dětské elektrické autíčko hasiči s požární výbavou

Kód: 1096
Akce
13 hodnocení
Značka: DEA
6 990 Kč –16 % 5 890 Kč
Skladem - ihned k odeslání (192 ks)
SPZ na přání
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Jednomístné hasičkské autíčko s hasícím přístrojem i hasící pistolí - opravdu stříkají vodu! Další výbava a skvělé efekty, dálkové ovládání v ceně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malí požárníci se opět mají na co těšit! Připravili jsme pro Vás krásné dětské elektrické hasičské auto doplněné o skvělou požární výbavu! Chybět samozřejmě nesmí ani 2.4G bluetooth dálkové ovládání s přednostní jízdou (ovládač má přednost nad jízdou dítěte, můžete jej tedy vždy bezpečně zastavit).

V autíčku najdete hasičskou přilbu, ale také funkční hasící sadu s pistolí a hasící přístroj - opravdu stříkají vodu! Pozadu nezůstávají ovšem ani zvukové a světelné efekty, mezi které patří maják na střeše, osvětlení kol, siréna, klakson nebo zvuk motoru, svítící palubní deska i přední světla, pustit si můžete také hudbu. Všechny efekty ovládáte na vestavěném dotykovém panelu na palubní desce (zde po zapnutí zjistíte také stav nabití baterie). Autíčko má otevírací dveře.

Autíčko je velmi kvalitně zpracováno, použity byly velice odolné materiály. Skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, při ovládání dálkovým ovladačem dokonce tři rychlosti jízdy vpřed a jednu vzad. Pohodlnou a tichou jízdu pak zaručí kola z měkčeného EVA plastu i pohodlná čalouněná sedačka s bezpečnostním pásem. Díky otevíracímu poklopu ve střeše můžete snadno manipulovat s baterií, což Vám umožní také nabíjení baterky mimo auto.

Po vyklopení madla z předního a koleček ze zadního nárazníku můžete auto snadno odtáhnout nebo odtlačit v příp. parkování či vybité baterie. Autíčko můžete zabrzdit ovladačem, při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu.

Dětské hasičské auto nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, náhradní díly jako pro Vás máme na skladě za nákupní ceny.

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení, odesíláme v kartonu 117x48x57cm, váha 27kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaměření
Barva: Červená
Napětí: 12V
Délka / šířka / výška: 114 / 64 / 59 cm
Dálkové ovládání: 2.4G bluetooth
? Kola: EVA (průměr 24 cm, šířka 8 cm)
Šířka sedačky: 36 cm
Počet míst: 1
Práh auta od země: 10 cm
Nášlap od země: 23 cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 30 cm
Max. nosnost: 30 kg
Max. rychlost: 3 - 5 km/ h
Pohon: 2x el. motor 12V/45W
? Baterie: 1x baterie 12V/10Ah
? Čas nabíjení: 8 až 12 hod
? Doba provozu: 1 až 2 hod
? Pro děti: od 37 měsíců do 8 let
Velikost balení: 117x48x57cm, váha 27kg