Elektrické autíčko Ford Focus RS s 2,4G DO, otevíracími dveřmi, USB, MP3, FM, LED osvětlením, odpružením, EVA koly, černý

Kód: 5060
Neohodnoceno
Značka: DEA
5 850 Kč
Momentálně nedostupné (233 ks)

Licencované dětské autíčko Ford Focus RS v černé barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, otevíracími dveřmi, MP3, USB, SD, FM rádiem, voltmetrem, LED osvětlením, měkčenými EVA koly, odpružením obou náprav, klíčky od zapalování, 2 motory 35W / 12V s 3 možnými rychlostmi vpřed a vzad volitelné ovladačem nebo pedálem a možností ručního tažení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Ford Focus RS

Představujeme vám nádherný a velmi oblíbený Ford Focus ve verzi RS v luxusní černé barvě. Autíčko má pohaněné obě zadní kola dvěma motory 35W / 12V, dále odpružení obou náprav a o pohodlnou a tichou jízdu se postarají kvalitní měkčená EVA kola. Kromě líbivého vzhledu má Focus RS i nadstandardní výbavu. Těšit se můžete například na otevíratelné dveře, luxusní čalouněnou sedačku s prošíváním nebo na nádherné osvětlení vozu, kdy otočením klíče na 2. polohu rozsvítíte denní svícení, mlhovky, hlavní světla i zadní světla – vše v LED diodách, dále se na palubní desce nachází osvětlené palubní přístroje a digitální voltmetr (ukazatel stavu nabití baterie ve formátu 12:5 tzn. baterie má 12.50V). K dispozici máte také širokou škálu ozvučení, po otočení klíče na 1. polohu zazní start a zvuk motoru. Vaše dítě si také může pustit svoji oblíbenou hudbu ve formátu MP3 přes USB nebo vstup na SD kartu. Klakson a již nahrané písničky se ovládají na volantu a hlasitost všech zvuků je možné regulovat ovládáním hlasitosti na palubní desce. Radost vašich dětí umocní i vlastní startovací klíčky s logem Ford, pomocí kterých se vozítko zapíná.

Rozjezdy vozítka jsou plynulé a bez cukání. Jízda vpřed i vzad je ovládána nožním pedálem nebo dálkovým ovladačem - vpřed, vzad, pravá a levá, s přednostní jízdou nad pedálem tzn. dítě můžete ovladačem zastavit, máte tak pokaždé absolutní kontrolu nad autíčkem. Jízda vpřed a vzad na pedál se ovládá přepínačem na přístrojové desce. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo můžete autíčko zastavit tlačítkem na dálkovém ovládání. O bezpečnost vašeho dítěte se pak postará stavitelný bezpečnostní pás.

Zespodu zadní části vozítka najdete kolečka pro ruční tažení.

Ford Focus RS nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. jsou na skladě.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

 

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 117 x 63 x 41 cm / 21 kg.


Český foto návod je k dispozici ke stažení zde: Návody na sestavení

Doplňkové parametry

Kategorie: Focus
Barva: Černá
Délka / šířka / výška: 116cm / 72cm / 55cm
Dálkové ovládání: 2,4G Bluetooth
? Klíče: Ano
? Kola / tloušťka: EVA / -
Průměr kol: 23 cm
Odpružení: Obě nápravy
Rychlosti na DO vpřed: 3
Rychlosti na DO vzad: 3
Rychlosti na pedál vpřed: 1
Rychlosti na pedál vzad: 1
Otevírací dveře: Ano
Otevírací kapota: Ne
Otevírací zadní čelo: Ne
Hlavní světla: LED
Denní světla: LED
Zadní světla: LED
Mlhovky: LED
? Voltmetr: Ano
MP3, USB, TF(SD): Ano
FM Rádio: Ano
Pohon: 2x el.motor 35W / 12V
? Baterie: 12V / 7Ah
Stavitelný bezpečnostní dvoupás: Ano
Šířka sedačky: 39 cm
Šířka sezení: 42 cm
Práh od země: -
Nášlap od země: 14 cm
Hrana dveří od země: 27 cm
Zavazadlový prostor D/Š/V: -
Zadní ložná plocha: -
Max. nosnost: 30 kg
Max. rychlost: 5 km/h
? Nabíječka: 220V na 12V / 1000mA
? Čas nabíjení: 8 - 12 hod.
? Doba provozu: 1 - 2 hod.
? Pro děti: 3 - 8 let
Počet míst: 1
Velikost balení D/Š/V: 117cm / 63cm / 41cm
Hmotnost balení: 21 kg