Elektrické autíčko Ford Ranger Monster Truck 4x4 dvoumístný s 2,4G DO, pohonem 4 kol, odpružením, otevíracími dveřmi, USB, MP3, LED osvětlením a svítící rampou, vínová metalíza

Kód: 1027
14 hodnocení
Značka: DEA
10 600 Kč
Skladem - ihned k odeslání (231 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Ford Ranger Monster Truck 4x4 ve vínové metalízové barvě s 2,4G Bluetooth DO s přednostní jízdou, plynulým rozjezdem, odpružením obou náprav, otevíracími dveřmi, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením a svítící rampou, EVA koly, 4 motory 45W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Ford Ranger Monster Truck 4x4

Nádherná lakovaná vínová metalíza, otevírací dveře i kapota, ale také dotykový player, sportovní zvuk a další vychytávky. To vše přináší dětské elektrické autíčko super velký Ford Ranger Monster Truck 4x4, se kterým můžete i do terénu. Nabízí také náhon všech 4 obrovských gumových EVA kol, díky kterým si užijete tichou a příjemnou jízdu, autíčko nabízí také možnost vypínání předního náhonu. Luxusní čalouněná dvousedačka díky své šířce 42cm umožní jízdu hned 2 malých dětí najednou.

Součástí je samozřejmě 2.4G dálkovým ovládáním a klíče zapalování Ford, autíčko můžete v případě potřeby také odtáhnout pomocí madla. Tento senzační model se pyšní naprosto plynulým rozjezdem a přednostní jízdou (dítě můžete ovladačem zastavit), volit můžete hned ze 3 rychlostí.

Nadchnou vás také svítící přední i zadní LED světla, zadní čelo, rampa i propracovaný nárazník, díky pérování obou náprav se jízda stane skvělým zážitkem pro vás i malé řidiče. Autíčko disponuje čtyřmi motory 45W/12V, voltmetrem a součástí balení jsou hned dvě baterie 12V/7Ah.

Ford Ranger Monster Truck 4x4 má originální vzhled, pro jeho výrobu byly použity kvalitní materiály a zpracování je opravdu špičkové! Jezdí vpřed a vzad na nožní pedál, nebo se ovládá dálkovým ovladačem 2.4G bluetooth. Jízda na pedál vpřed i vzad se ovládá řadící páčkou na přístrojové desce, přepínačem pak můžete volit také náhon 4x4 nebo 2x2. Pro větší bezpečnost dětí je na luxusní čalouněné sedačce také stavitelný bezpečnostní pás a ochranná rampa se 2 světly

Po otočení klíče zapalování na 2 polohy zapínáte autíčko, osvětlení celého vozu, přístrojové desky, dotykové ovládání playeru. Nejprve se vám díky voltmetru ukáže stav nabití baterie, zazní start a burácení motoru. Poté již můžete vyzkoušet veškeré zvukové efekty, které autíčko nabízí: klakson, písničky na volantu, playerem sport zvuk, AUX, TF, USB, bluetooth, volit můžete zvukové efekty i jejich hlasitost. Při nesešlápnutém pedálu tah motorů nahrazuje brzdu, autíčko však můžete zabrzdit také ovladačem.

Jízdou v tomto fantastickém Monster Trucku budou vaše děti všude středem pozornosti! Ford navíc nevyžaduje mimo dobíjení a mytí žádnou další údržbu. V případě jakéhokoliv problému máme připraveny na skladě také náhradní díly jako kola, světla, baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače, poklice, volanty, přehrávače a další.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

 

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 135 x 103 x 56 cm / váha 50 kg.


Český foto návod je k dispozici ke stažení zde: Návody na sestavení

Doplňkové parametry

Kategorie: Ranger
Barva: Vínová metalíza
Délka / šířka / výška: 136cm / 104cm / 100cm
Dálkové ovládání: 2,4G Bluetooth
? Klíče: Ano
? Kola / tloušťka: EVA / 22cm
Průměr kol: 45 cm
Odpružení: Obě nápravy
Rychlosti na DO vpřed: 3
Rychlosti na DO vzad: 3
Rychlosti na pedál vpřed: 1
Rychlosti na pedál vzad: 1
Otevírací dveře: Ano
? Otevírací kapota: Ano
Otevírací zadní čelo: Ano
Hlavní světla: LED
Denní světla: LED
Zadní světla: LED
Světla rampy: LED
Světla nárazníku: LED
? Voltmetr: Ano
MP3, USB, TF(SD): Ano
FM Rádio: Ano
? Pohon: 4x el.motor 45W / 12V
? Baterie: 2x 12V / 7Ah
Stavitelný bezpečnostní dvoupás: Ano
Šířka sedačky: 42 cm
Šířka sezení: 43 cm
Práh od země: -
Nášlap od země: 30 cm
Hrana dveří od země: 52 cm
Zavazadlový prostor D/Š/V: -
Zadní ložná plocha: Ano
Max. nosnost: 35 kg
Max. rychlost: 5 km/h
? Nabíječka: 220V na 12V / 1000mA
? Čas nabíjení: 8 - 12 hod.
? Doba provozu: 1 - 2 hod.
Pro děti: 3 - 8 let
Počet míst: 2
Velikost balení D/Š/V: 135cm / 56cm / 103cm
Hmotnost balení: 50 kg