Elektrické autíčko Kuba Retro mini s dálkovým ovládáním červené

Kód: 950
8 hodnocení
Značka: DEA
2 500 Kč
Momentálně nedostupné (229 ks)

Úžasné retro autíčko pro nejmenší a začínající řidiče. LED osvětlení, dálkové ovládání s přednostní jízdou, Mp3 vstup a celá řada efektů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko se skvělým retro vzhledem Kuba mini vás zaujme svým unikátním vzhledem i celou řadou vychytávek. Součástí je také 2.4G bluetooth dálkové ovládání, díky kterému budete mít nad jízdou dítěte vždy kontrolu (ovladač má vždy přednost nad jízdou dítěte).

Autíčko Retro Kuba mini má plynulý rozjezd, zvládá jízdu vpřed i vzad (volba řadící páčkou na palubní desce) a má náhon na 1 zadní kolo, o který se stará motor 25 W na baterii 6V / 7Ah. Při jízdě s nesešlápnutým pedálem tah převodovky nahrazuje brzdu, pro větší bezpečnost dítěte je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás. Stav nabití baterie vám ukáže vestavěný voltmetr.

Retro Kuba mini má přední světla typu xenony, barevnáou hudbu ve světlech a chladiči i osvětlené směrovky. Na volantu naleznete také funkční houkačku a hlasité melodie (jejich hlasitost samozřejmě můžete ovládat), využít můžete také Mp3 vstup.

Retro autíčko nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, náhradní díly jako baterie, nabíječky, řídící jednotky, DO ovladače, vypínače a jiné díly jsou připraveny na skladě a to vždy za nákupní ceny!

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení, odesíláme v kartonu 91 x 52 x 32 cm, váha 12 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuba
Délka / šířka / výška: 90 / 58 / 44 cm
Váha: 10 kg
? Dálkové ovládání: 2.4G bluetooth
? Kola: Průměr 14 cm, šířka 8 cm
Šířka sedačky: 36 cm
Práh od země: 8 cm
Hrana dveří od země: 28 cm
Max. nosnost: 25 kg
Max. rychlost: 3 km/hod
Počet rychlostí: 1 vpřed / 1 vzad
Počet míst: 1
Pohon: el. motor 25 W
? Baterie: 6V / 7Ah
? Nabíječka: z 220V na 6V/ 500mA
? Čas nabíjení: 8 až 10 hod
? Doba provozu: 1 až 2 hod
? Pro děti: od 3 do 6 let
Velikost balení: 91 x 52 x 32 cm, váha 12 kg