Dětský elektrický bagr s dálkovým ovládáním modrý

Kód: 1031
8 hodnocení
Značka: DEA
3 700 Kč –16 % 3 100 Kč
Skladem - ihned k odeslání (232 ks)
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Dětský elektrický bagr s elektricky ovládanou lžící a možností 360° otáčení. Přední EVA kola, přehrávač .mp3 s USB i TF vstupem, 2,4G dálkové ovládání. Vodící tyč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu originální elektrický bagr pro děti nabízí celou řadu super funkcí. Má krásný propracovaný design a je vyroben z opravdu kvalitních a odolných materiálů.

Bagr má elektrickou lžíci s možností ovládání, díky které si užijete ještě více legrace. Líbit se dětem bude také 360° otáčení nebo perfektní player s možností přehrávání .mp3 hudby (USB, TF karty). Rodiče pak jistě ocení 2.4G bluetooth dálkové ovládání, díky kterému budou mít vždy kontrolu nad jízdou dítěte (ovladač má přednost před pedály), bagr má navíc také vypínatelné převodovky a výsuvnou vodící tyč pro ruční řízení (můžete jej tak ručně tlačit nebo tahat).

Bagr má také skvělé jídzní vlastnosti, mezi které patří například plynulý rozjezd, přední otočná kola z měkčeného EVA plastu a zadní kola plastová s gumovým pruhem, což zajišťuje opravdu tichou a pohodlnou jízdu. Bagr má snadné a intuitivní ovládání pedálem a páčkami, při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu, brzdit ovšem můžete samozřejmě také dálkovým ovladačem.

Po nastartování autíčka se ozve zvuk startu motoru a voltmetr Vám ukáže aktuální stav baterie. Skvělým doplňkem jsou také blikající boční kryty kol.

Mimo mytí a dobíjení není potřeba žádná další údržba. V případě jakékoliv nehody pro Vás máme na skladě připravenou celou řadu náhradních dílů, ale také nové baterie či nabíječky. Svým zákazníkům navíc nabízíme jejich prodej za nákupní ceny.

Upozornění: vzhledem ke konstrukci spodní části bagru, 360° otočných a zadních kol není bagr vhodný do sypkého terénu. Na něm pak nebude správně jezdit a zatáčet. Pro lepší představu si, prosím, prohlédněte přiloženou fotografii spodní části bagru s popisem.

CE certifikace dokládána celnici při dovozu. Samozřejmostí je také podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH.

Odesíláme v kartonu 63 x 55 x 51 cm, váha 14 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákladní auta a bagry
Délka / šířka / výška: 117 / 62 / 62 cm
Dálkové ovládání: 2,4G bluetooth
? Vodící tyč: Ano
Kola: Přední EVA kola, zadní s gumovým pásem
Šířka sedačky: 34 cm
Šířka sezení: 36 cm
Vodící tyč od země: 92 cm
Výška sedačky od země: 34 cm
Stupačka od země: 20 cm
Max. nosnost: 133 x 70 x 57 cm, váha 30 kg
Max. rychlost: 3 km / hod
Pohon: 2x el. motor 12V/18W
Pohon lžíce: el.motor 12/25W
? Baterie: 12V/4.5Ah
? Nabíječka: z 220V na 12V/500mA
? Čas nabíjení: 8 až 12 hod při úplném vybití
? Doba provozu: 1 až 2 hod
? Pro děti: od 3 do 8 let
Velikost balení: 63 x 55 x 51 cm, váha 14 kg