Range Rover Evoque s dálkovým ovládáním - černý

Kód: 334
5 hodnocení
Značka: DEA
5 490 Kč –18 % 4 500 Kč
Momentálně nedostupné (232 ks)

Licenční dětské elektrické autíčko Range Rover Evoque s dálkovým ovladačem, náhon na obě zadní kola s gumovým pásem, 2 45W motory, 2 klíče, vstup pro Mp3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Licenční dětské elektrické autíčko Range Rover Evoque se pyšní svým dokonalým a exkluzivním vzhledem, kvalitním zpracováním a špičkovými použitými materiály, ale také celou řadou super funkcí, které malí řidiči jistě ocení.

Dětské auto Range Rover Evoque je vybaveno atrapou automatické převodovky na přístrojové desce, díky které můžete volit hned ze 2 rychlostí vpřed nebo 1 ryhlostí vzad. Na podlaze pak najdete klasický pedál, brzda je elektrická a ovládá se tlačítkem na palubní desce. Autíčko ovšem můžete ovládat také přiloženým dálkovým ovladačem, díky čemuž máte nad jízdou dítěte vždy 100% kontrolu.

Auto má náhon na obě zadní kola a je tedy vhodné i pro jízdu v méně náročném terénu, o jeho svižnou jízdu se starají dva 45W motory, o její minimální hlučnost pak kvalitní kola s gumovým pásem. Auto jezdí max. rychlostí 4 km / hod, což je ideální procházkové tempo, sedačka je vybavena bezpečnostním pásem.

V ceně autíčka Evoque na vás čekají také 2 klíče pro start. Auto má svítící zadní světla, blikající přední světla, schránku na klíče, ale také skvělé zvukové efekty na volantu, využít však můžete také vstup pro Mp3 a pouštět při jízdě malému řidiči jeho oblíbené písničky.

O údržbu se takřka starat nemusíte, autíčko stačí udržovat v suchu a čistotě. Pokud by ovšem došlo k jakékoliv nehodě či poruše, máme ve skladu připraveny všechny potřebné náhradní díly, baterie i nabíječky.

CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme podrobný focený český návod k sestavení a doklad o prodeji včetně DPH,odesíláme v kartonu 127 x 42 x 58cm, 21kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní auta
Barva: Černá
Délka / šířka / výška: 120 / 69 / 51 cm
Váha: 18 Kg
Dálkové ovládání: Ano
Hrana dveří od země: 35 cm
Práh auta od země: 17 cm
Šířka sedačky: 29 cm
Prostor k sezení: 36 cm
Max. nosnost: 25 Kg
Max. rychlost: 4 km / hod
Pohon: 2x el. motor 45W
? Baterie: 12V / 7Ah
? Nabíječka: z 220V na 12V/ 1000mA
? Čas nabíjení: 8 až 12 hod při úplném vybití
? Doba provozu: 1 až 2 hod
Otevírací dveře: Ne
? Pro děti: 3 - 8 let
Klíče: 2x
Počet rychlostí: 2 vpřed / 1 vzad
Velikost balení: 127 x 42 x 58cm, váha 21kg