Elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4 dvoumístné s 2,4G DO, otevíratelnými dveřmi, USB, MP3, LED osvětlením, EVA koly, červené

Kód: 3333
Akce
3 hodnocení
Značka: DEA
11 890 Kč –24 % 8 980 Kč
Skladem - ihned k odeslání (291 ks)
SPZ na přání
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Licencované dvoumístné elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4 v červené lakované barvě s 2,4G Bluetooth DO, plynulým rozjezdem, otevíracími dveřmi, kapotou a zadním čelem, USB, MP3, voltmetrem, LED osvětlením, odpružením zadní nápravy, EVA koly, výsuvným madlem pro tažení auta, 4 motory 35W / 12V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4

Dvoumístné dětské elektrické autíčko Toyota Hilux Rugged-X 4x4 je perfektně zpracovaný pickup v červené lakované barvě s 2.4G bluetooth dálkovým ovládáním. Autíčko má otevíratelné dveře, kapotu a zadní čelo a má náhon na všechny čtyři kola, díky motorům o výkonu 35W / 12V u každého z nich.

Autíčko skvěle zvládá jízdu vpřed i vzad, užít si můžete až 3 rychlosti jízdy (1 rychlost při jízdě na pedál, 3 rychlosti při jízdě na dálkové ovládání). Díky kolům z měkčeného EVA plastu vás čeká tichá jízda, o maximální pohodlí se pak postará odpružení zadní nápravy, přední náprava na ložiskách a dvě čalouněné sedačky s 3 bodovým bezpečnostním pásem. Napravo pod dveřmi na podlaze je držák na plechovku nebo kelímek s nápojem.

Důležité upozornění:

Přepnutím na Manual - jízda je možná pouze na pedál, jízda na dálkové ovládání nefunguje a nelze ji mimo brzdění a zastavení ovlivnit. Tlačítkem P na dálkovém ovládání můžete auto pouze brzdit a zastavit. Po zmačknutí tlačítka P brzdíte a zastavíte a po opětovném zmačknutí P odbrzdíte a sešlápnutím pedálu se autíčko rozjede. Při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu.

Přepnutím na Remote - jízda je možná pouze na dálkové ovládání, jízda na pedál nefunguje a nelze ji ovlivnit. Při jízdě na dálkové ovládání brzdíte tlačítkem na ovladači.

Zajištění a přepínání přepínače naleznete ve fotogalerii.

Těšit se můžete také na přehrávač MP3 s USB a TF (vstup pro SD kartu), který má zabudovaný voltmetr pro zobrazení stavu nabití baterie. Pozadu nejsou ani další efekty, jako zvuk startu po otočení jedním ze dvou vlastních klíčků, dále zvuk jízdy, kdy zvyšující otáčky motorů zvyšují zvuk jízdy, klakson, písničky a melodie nebo LED osvětlení předních světel a zadních světlech s možností vypnutí, či osvětlení palubních přístrojů. K dispozici je i ukazatel rychlosti jízdy.

Velmi užitečnou vychytávkou je zadní vyklápěcí madlo pro ruční odtažení vozítka v případě vybití baterie. Pro tažení slouží přepínač 2x2, kterým vypnete přední převodovky s motory pro snadné tažení auta.

Toyota Hilux Rugged-X 4x4 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, v případě menší nehody či poruchy máme na skladě připraveny také náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převody, řídící jednotky a dálkové ovladače.

CE certifikace a licence je dokládána celnicí při dovozu.

 

Pozor!

Jedná o rozměrné zboží. Vozítko je dodáváno v rozloženém stavu. Sestavení autíčka je jednoduché a pomůže Vám k tomu detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem ukázáno jak autíčko sestavit. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Velikost balení je 140 x 52 x 76 cm / váha 36 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karosérie
Barva: Červená
Napětí: 12V
Délka: 137 cm
Šířka: 91 cm
Výška: 75 cm
Váha: 34 kg
Dálkové ovládání: 2,4G Bluetooth
? Klíče: Ano
? Kola: EVA
Průměr kol: 34 cm
Šířka kol: 14 cm
Odpružení: Zadní náprava
Rychlosti na DO vpřed: 3
Rychlosti na DO vzad: 3
Rychlosti na pedál vpřed: 1
Rychlosti na pedál vzad: 1
Otevírací dveře: Ano
Otevírací kapota: Ano
Otevírací zadní čelo: Ano
Hlavní světla: LED
Denní světla: -
Zadní světla: LED
Světla rampy: -
? Voltmetr: Ano
MP3, USB, TF(SD): Ano
FM Rádio: Ne
Pohon: 4x el.motor 35W / 12V
Baterie: 2 x 12V / 10Ah
Stavitelný bezpečnostní dvoupás: Ano
Šířka sedačky: 2x 25 cm
Šířka sezení: 2x 26 cm
Práh od země: 21 cm
Nášlap od země: -
Hrana dveří od země: 29 cm
Zavazadlový prostor D/Š/V: 52cm / 24cm / 18cm
Zadní ložná plocha: Ano
Výsuvné madlo pro tažení: Ano
Max. nosnost: 50 kg
Max. rychlost: 6 km/h
? Nabíječka: 220V na 12V / 1000mA
? Čas nabíjení: 8 - 12 hod.
? Doba provozu: 1 - 2 hod.
? Pro děti: 3 - 8 let
Počet míst: 2
Velikost balení D/Š/V: 140cm / 52cm / 76cm
Hmotnost balení: 36 kg