Obsah balení

Nejsme žádní lumpi, kteří by se z vás na nezbytnostech snažili dostat každou korunu! A proto vše potřebné máte přímo v balíku, který od nás odejde.

  • Samozřejmostí jsou všechny potřebné díly tak, jak je uvedeno v popisu každého produktu.
  • Vždy dostanete přesně to zboží, které vidíte na produktové fotografii - a to do posledního detailu. Zboží k nám putuje z různých částí světa, my vždy produkt z dané série složíme a vyfotíme. Veškeré obrázky a fotografie jsou tedy naprosto autentické.
  • Součástí jsou také baterie dle daného počtu u každého vozítka. Nenáročné vozítka či motorky mají baterii jednu, některá jich však potřebují pro svůj provoz více. Vždy tedy dostanete k produktu správný počet baterií. Výjimkou mohou být pouze tužkové či mikrotužkové baterie, které se starají o dodatečné efekty. O jejich potřebě vás ovšem vždy informujeme v popisu výrobku.
  • A chybět nesmí také příslušná nabíječka baterie. Určitě bychom vás bez ní nenechali a tak tvoří nezbytnou součást každého balení!

 

Pokud máte v plánu si dokoupit také další baterii tak, abyste je mohli ve vozítku v případě vybití ihned vyměnit a pokračovat v provozu, věnujte pozornost následujícím řádkům!

Ke všem vozítkům dodáváme nabíječky s pevným konektorem. Pod tímto pojmem si můžete představit laicky řečeno šňůru do klasické zásuvky, která má na konci pevnou koncovku, stejně jako je tomu například u notebooků či telefonů. Tuto koncovku jen vsunete do příslušné dírky u svého vozítka a vše se nabíjí jak má. Určitě se nejedná o nabíječku, kterou znáte ze svého automobilu.

Baterie jsou ve všech vozítkách pevně zabudovány. Lze je sice samozřejmě vyjmout, ale nejedná se vždy o jednoduchou operaci - často je potřeba sundat sedačku nebo příslušný kryt a baterii odmontovat. Určitě se ovšem nejedná o operaci, kterou byste mohli provádět příliš často. Možnost vyjmutí baterie je u vozítek předevěším z důvodu jejich výměny za nový kus a některé díly tak mohou častou manipulací trpět.

Pokud tedy chcete pořídit k vozítku náhradní baterii, je potřeba počítat nejen s náročnější výměnou, ale také s potřebou dokoupení další nabíječky, kterou budete baterii nabíjet mimo vozítko. I takové samozřejmě nabízíme.

Pokud si i po přečtení tohoto článku nejste jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem doplňků tak, abyste nekupovali zbytečně nevyužitelné součásti.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení