Obsah balení

Nejsme žádní lumpi, kteří by se z vás na nezbytnostech snažili dostat každou korunu! A proto vše potřebné máte přímo v balíku, který od nás odejde.

  • Samozřejmostí jsou všechny potřebné díly tak, jak je uvedeno v popisu každého produktu.
  • Vždy dostanete přesně to zboží, které vidíte na produktové fotografii - a to do posledního detailu. Zboží k nám putuje z různých částí světa, my vždy produkt z dané série složíme a vyfotíme. Veškeré obrázky a fotografie jsou tedy naprosto autentické.
  • Součástí jsou také baterie dle daného počtu u každého vozítka. Nenáročné vozítka či motorky mají baterii jednu, některá jich však potřebují pro svůj provoz více. Vždy tedy dostanete k produktu správný počet baterií. Výjimkou mohou být pouze tužkové či mikrotužkové baterie, které se starají o dodatečné efekty. O jejich potřebě vás ovšem vždy informujeme v popisu výrobku.
  • A chybět nesmí také příslušná nabíječka baterie. Určitě bychom vás bez ní nenechali a tak tvoří nezbytnou součást každého balení!

 

Pokud máte v plánu si dokoupit také další baterii tak, abyste je mohli ve vozítku v případě vybití ihned vyměnit a pokračovat v provozu, věnujte pozornost následujícím řádkům!

Ke všem vozítkům dodáváme nabíječky s pevným konektorem. Pod tímto pojmem si můžete představit laicky řečeno šňůru do klasické zásuvky, která má na konci pevnou koncovku, stejně jako je tomu například u notebooků či telefonů. Tuto koncovku jen vsunete do příslušné dírky u svého vozítka a vše se nabíjí jak má. Určitě se nejedná o nabíječku, kterou znáte ze svého automobilu.

Baterie jsou ve všech vozítkách pevně zabudovány. Lze je sice samozřejmě vyjmout, ale nejedná se vždy o jednoduchou operaci - často je potřeba sundat sedačku nebo příslušný kryt a baterii odmontovat. Určitě se ovšem nejedná o operaci, kterou byste mohli provádět příliš často. Možnost vyjmutí baterie je u vozítek předevěším z důvodu jejich výměny za nový kus a některé díly tak mohou častou manipulací trpět.

Pokud tedy chcete pořídit k vozítku náhradní baterii, je potřeba počítat nejen s náročnější výměnou, ale také s potřebou dokoupení další nabíječky, kterou budete baterii nabíjet mimo vozítko. I takové samozřejmě nabízíme.

Pokud si i po přečtení tohoto článku nejste jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem doplňků tak, abyste nekupovali zbytečně nevyužitelné součásti.